Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ROZMAWIAMY O ZADŁUŻENIU GMINY W WYSOKOŚCI 893.000 ZL. I NIEKTÓRZY SĄ TYM NIEMILE ZASKOCZENI.POPATRZMY NA ZADŁUŻENIE INNYCH SĄSIEDNICH SAMORZĄDÓW WŁĄCZNIE Z POWIATEM ,GDZIE PAN GOMÓŁKA GRA PIERWSZE SKRZYPCE JUŻ OD 12 LAT.ZADŁUŻENIE NASZEJ GMINY TO OK.5% W STOSUNKU DO ROCZNEGO BUDŻETU I NIE PAMIĘTAM SYTUACJI ABY KIEDYKOLWIEK ZABIERANE BYŁY DOTACJE Z INWESTYCJI DROGOWYCH NA ADMINISTRACJĘ JAK TO BYLO W POWIECIE ZA PANOWANIA NA STOŁKU PANA GOMÓŁKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOROTA napisał:
ROZMAWIAMY O ZADŁUŻENIU GMINY W WYSOKOŚCI 893.000 ZL. I NIEKTÓRZY SĄ TYM NIEMILE ZASKOCZENI.POPATRZMY NA ZADŁUŻENIE INNYCH SĄSIEDNICH SAMORZĄDÓW WŁĄCZNIE Z POWIATEM ,GDZIE PAN GOMÓŁKA GRA PIERWSZE SKRZYPCE JUŻ OD 12 LAT.ZADŁUŻENIE NASZEJ GMINY TO OK.5% W STOSUNKU DO ROCZNEGO BUDŻETU I NIE PAMIĘTAM SYTUACJI ABY KIEDYKOLWIEK ZABIERANE BYŁY DOTACJE Z INWESTYCJI DROGOWYCH NA ADMINISTRACJĘ JAK TO BYLO W POWIECIE ZA PANOWANIA NA STOŁKU PANA GOMÓŁKI
Nie krzycz nikt tu nie jest głuchy i ślepy !!! Wyłącz CapsLock-a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saymon napisał:
Nie krzycz nikt tu nie jest głuchy i ślepy !!! Wyłącz CapsLock-a
Drogi saymonie! Co Cię obchodiz jakimi kto pisze literami? Może rzeczywiści p. Dorota chciała aby taka ślepa i zacofana osoba jak ty nie powtarzała wślepo głupich i nie sprawdzonych plotek, tylko przejrzała na oczy i się zastanowiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Modliborzacy ! widzę że ten BAWIDAMEK Gomółka zamieszał wam nieżle w głowach. U nas w Janowie już go dobrze znamy a więc sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całuśnego Włodzia znamy wszyscy , ale ważny jest jego program a nie ''walory''Mam nadzieję że usłyszę coś na ten temat , bo puki co poza niepotrzebną halą sportową nie usłyszałam nic innego oprócz tego że zgadza się z polityką rozwoju gminy prowadzoną przez p.Kowalika.Chciałam Go o to zapytać na zebraniu u nas na Dąbiu ale dziwnym trafem po swojej krótkiej mowie wyszedł i wrócił dopiero na koniec zebrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwaliło mnie z nóg to co usłyszałam dzisiaj w Modliborzycach! Prawdopodobnie sztab wyborczy p.Gomółki i panów K.... był na plebanii w Modliborzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adela napisał:
Zwaliło mnie z nóg to co usłyszałam dzisiaj w Modliborzycach! Prawdopodobnie sztab wyborczy p.Gomółki i panów K.... był na plebanii w Modliborzycach.
Jak widzisz-nie przebierają w środkach. Każdy głos na wagę koryta-bezcenny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy. Z tego co obserwowałem, to media podały, że P Kowalik jest już wójtem, a dopiero niedawno dowiedziałem się, że jest jednak druga tura. Czy to zamieszanie związane jest z pracami tej komisji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawny mieszkaniec napisał:
Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy. Z tego co obserwowałem, to media podały, że P Kowalik jest już wójtem, a dopiero niedawno dowiedziałem się, że jest jednak druga tura. Czy to zamieszanie związane jest z pracami tej komisji??
widzę że oprócz tego iż jesteś dawnym mieszkańcem (teraz to chyba mieszkającym na marsie) to i też musisz być osobą w podeszłym chyba wieku i niedosłysząca. Nie oglądaj tv trwam a będziesz wszystko wiedzieć i Ci nikt w głowie zamieszania robić nie będzie. Tej komisji czyli której? Wiesz w ogóle ze jest 6 obwodów i że w każdej jest inna komisja która to liczy głosy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleeeeeeeeeee jaja ryjek od korytka chcecie mu odciąć 127.000,00 zł za ubiegły rok wykształcona żona dwa etaty w szkole prawie 40.000,00 zł nie róbcie im tego z głodu zdechną nieudacznicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary nie żartuj a ta reszta pod stołem od wiecznie wygrywajęcej przetargi uniwersalnej firny z kraśnika TO CO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='oLEWUS' timestamp='1290979643' post='393475'] Stary nie żartuj a ta reszta pod stołem od wiecznie wygrywajęcej przetargi uniwersalnej firny z kraśnika TO CO!!!!! Dowody ,dajcie dowody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że co k....a Włodzio to jest git facet, kowalik to gbur i indor wiecznie naburmuszony tego sie nie da zrobic tamtego sie nie da. panie kowalik kończ pan "mecz" wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
munio napisał:
ciekawe czy Szanowny Pan Gomółka ma w ogóle pojęcie jak za coś takiego się zabrać i czy w ogóle zamierza coś robić, bo jak na razie z jego politycznej "kariery" wynika, że nic nie zrobił. To jest fakt.
a szanowany juz mało pan kowalik szkoła za śmietane tez nic nie wie gulgot jeden ludzie za niego robią i tyleeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOROTA napisał:
ROZMAWIAMY O ZADŁUŻENIU GMINY W WYSOKOŚCI 893.000 ZL. I NIEKTÓRZY SĄ TYM NIEMILE ZASKOCZENI.POPATRZMY NA ZADŁUŻENIE INNYCH SĄSIEDNICH SAMORZĄDÓW WŁĄCZNIE Z POWIATEM ,GDZIE PAN GOMÓŁKA GRA PIERWSZE SKRZYPCE JUŻ OD 12 LAT.ZADŁUŻENIE NASZEJ GMINY TO OK.5% W STOSUNKU DO ROCZNEGO BUDŻETU I NIE PAMIĘTAM SYTUACJI ABY KIEDYKOLWIEK ZABIERANE BYŁY DOTACJE Z INWESTYCJI DROGOWYCH NA ADMINISTRACJĘ JAK TO BYLO W POWIECIE ZA PANOWANIA NA STOŁKU PANA GOMÓŁKI
o aktualnym zadłużeniu gminy w kwocie blisko 900 tyś, jednak wrażenie robi planowany deficyt budżetowy w 2010 roku w wysokości ponad 3 mln. a źródłem pokrycia będą pożyczki i kredyty bankowe. Kampania kosztuje! Pewnie też całe zło w powiecie robi Pan Gomółka, jednak ludziom się to podoba, bo mimo tego wybrali go na kolejną kadencję, dając też duże poparcie w I turze wyborów na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
a szanowany juz mało pan kowalik szkoła za śmietane tez nic nie wie gulgot jeden ludzie za niego robią i tyleeee
użytkownik ''piter'' jest chyba niezrównoważony psychicznie, bo wypowaida sie jak jakiś nadpobudliwy nastolatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
booh napisał:
o aktualnym zadłużeniu gminy w kwocie blisko 900 tyś, jednak wrażenie robi planowany deficyt budżetowy w 2010 roku w wysokości ponad 3 mln. a źródłem pokrycia będą pożyczki i kredyty bankowe. Kampania kosztuje! Pewnie też całe zło w powiecie robi Pan Gomółka, jednak ludziom się to podoba, bo mimo tego wybrali go na kolejną kadencję, dając też duże poparcie w I turze wyborów na wójta.
mowimy o stanowisku wójta w małej miejscowości, więc jaka może byc tu kampania? Ludzie zastanowcie sie co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taradyś Tomasz napisał:
Jak da się zauważyć nie uzyskałem popracia dającego mi mandat więc dla mnie wtedy skończyły się wybory i zabieganie o czyje kolwiek głosy. Wszystkim serdecznie dziękuje!A druga tura dotyczy mnie pośrednio, ale ja wpływu na to nie mam, to 5 grudnia wyborcy zdecydują o losie Naszej gminy więc nic dodać nic ująć.
To może jeszcze zakandydujesz do sejmu na posła, lub do parlamentu europejskiego! Mojego głosu na pewno nie dostaniesz. I tak ześ się już nachapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypolityk napisał:
To może jeszcze zakandydujesz do sejmu na posła, lub do parlamentu europejskiego! Mojego głosu na pewno nie dostaniesz. I tak ześ się już nachapał
Miałem się nie wypowiadać, ale napisze mój dochód z racji pełnienia radnego rady gminy to około 2000 zł rocznie więc łacznie 8000 zł, a pieniądze te w większości wydałem na studia podyplomowe. Popatrzcie ile mieli pozostali radni dane są na bip. Pozdrawiam antyplityla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypolityk napisał:
To może jeszcze zakandydujesz do sejmu na posła, lub do parlamentu europejskiego! Mojego głosu na pewno nie dostaniesz. I tak ześ się już nachapał
nachapał to się Kolawlik dwa domy w lublinie jeden w Kazimierzu, jeden w mce jeden na antolinie no i ciepła posadka w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...